Co proklepnout merch a vizuály na Megaton Fashion Show?

Cítíte, že za to vaše vizuály stojí? Pak máte šanci se utkat ve stále respektovanější soutěži Megation Fashion Show. Zabojovat můžete ve třech kategoriích: booklet, plakát a merchandise. S návrhy realizovanými v letošním roce se můžete přihlásit až do konce prosince.

Megaton Fashion Show se bude konat už posedmé a kromě široké veřejnosti se nad vašimi návrhy zamyslí také odborná porota. Slavnostní vyhlášení, spojené s tradiční módní přehlídkou kapel, se uskuteční v Lucerna Music Baru ve čtvrtek 25. února 2016. O hudební doprovod se letos postarají kapely Vypsaná FiXa a Wild Tides.

V předchozích letech se soutěže zúčastnili například Studio Najbrt, Jaromír 99, Daniel Kurz, Marcel Musil, Tomski&Polanski nebo Maťo Mišík. Po molu se prošli Wohnout, Hentai Corporation, Mandrage, ZakázanÝ ovoce, Xindl X a desítky dalších. Speciálně loni si slavnostní vyhlášení v Lucerna Music Baru nenechalo ujít bezmála 650 návštěvníků. Díky charitativnímu přesahu akce byl výtěžek z akce věnován Nadaci Terezy Maxové dětem.

Zaujalo vás to? Pište na info@megatonproduction.cz o více informací.