Gene Simmons vydává impozantní CD kolekci The Vault

Basista, zpěvák a zakladatel hardrockových ikon Kiss Gene Simmons uvede na trh velkolepou CD kolekci The Vault, obsahující více než 150 autorských a nikdy oficiálně nevydaných skladeb. Ve studiu se na nich podíleli nejen spoluhráči z domovské kapely, najdete zde i tracky natočené ve spolupráci s Bobem Dylanem, Edwardem a Alexem Van Halenem, kytaristou Aerosmith Joe Perrym nebo starší songy inspirované tvorbou Beatles, včetně jeho vůbec první zaznamenané skladby My Uncle Is A Raft.

Sběratelský set je uložen v bytelném sejfu vážícím přes 17 kg a společně s desítkou CD zde najdete také stejnojmennou knihu vázanou v pravé kůži, popisující padesátiletou kariéru tohoto úspěšného muzikanta, medaili v podobě mince s nápisem "In Gene We Trust" atd.

Mimoto budou nabídnuty také dva speciální pakety The Executive Producers Experience a The Home Experience, přičemž součástí druhého z nich je osobní doručení kolekce samotným Simmonsem (platí pouze pro USA). Ovšem pokud bude fanoušek stát o to, aby se Simmons ujal role pošťáka a věnoval mu dvě hodiny svého času, tak si musí připravit 50 000 dolarů, což například pro marketingové oddělení České pošty a její rostoucí ceny může znamenat zajímavou inspiraci a další velkou výzvu.