Jennifer Batten míří do Prahy, na koncert i kytarový workshop

Do Prahy přijede jedna z nejslavnějších kytaristek světa. Kytarová rebelka, která ohromuje svou technickou výbavou, úchvatnou kreativitou a hudební invencí. Její fanoušci ji v brzké době mohou vidět hned dvakrát. Své vystoupení chystá v rámci festivalu Kytara napříč žánry a své umění předvede zblízka i na kytarovém workshopu.

Masovou oblibu získala Jennifer Batten hlavně studiovým i koncertním hraním po boku Michaela Jacksona, na jehož několika turné ji vidělo přes 4,5 milionu lidí. S touto dodnes patrně největší ikonou světové pop music natočila i tři zásadní alba: Bad, Dangerous a HIStory. Zcela nezapomenutelnou se stala i její spolupráce s kytarovým virtuózem Jeffem Beckem. Více jsme se jí věnovali loni v našem seriálu.

Jennifer Batten obohatila kytarový svět svou technikou obouručního tappingu. Tuto a další kytarové techniky vám předvede na workshopu, který proběhne 13. října od 20.00 hodin na modřanské prodejně Kytary.cz.

Více informací o workshopu a odkaz na vstupenky v předprodeji najdete zde. Koncert na festivalu Kytara napříč žánry proběhne 14. října ve velkém sálu Městské knihovny v Praze.

Tagy: