Komba AC2 RhythmVOX a AC2 RhythmVOX Bass

Po modelu AC1 přichází Vox s druhou generací těchto mini-komb určených především na domácí cvičení. Kytarová a basová verze AC2 RhythmVOX a AC2 RhythmVOX Bass dostaly kromě inovovaného audio obvodu také přepracovanou rytmickou jednotku, ve své kategorii nadstandardně kvalitní efektovou sekci, oproti předchozí edici se u "dvojkové řady" zvýšil výkon zesilovače z 1 na 2 watty a o přenos zvuku se stará dvojice třípalcových reproduktorů.

Analogový aparátek nabízí přímočaré ovládání v podobě potenciometrů Gain, Tone, Volume a třípolohového přepínače zvukových režimů. Knoflík Rhythm/FX slouží k nastavení hlasitosti automatického bubeníka a vybraného efektu a při současném stlačení síťového spínače je možno volit tempo, čas a rychlost efektů a další funkce.

Tlačítkem RM/Fx vybíráme rytmické a efektové režimy, spínač Type přepíná mezi jednotlivými patterny nebo efekty a při současném zapnutí Type a On/Off se aktivuje integrovaná jednoduchá ladička jejíž tři diody informují také o typu vybraného patternu nebo efektové kombinace.

Rytmická sekce nabízí celkem 81 patternů rozdělený do 9 stylů po 9 variacích (8 Beat 1, 8 Beat 2, Accent, 16 Beat, 6/8 Beat, Dance, Heavy, Soft, Metronome) s tempem nastavitelným v rozmezí 40 až 240 bpm a efektová sekce disponuje pěti kombinacemi modulací a dozvuků (Chorus, Delay, Reverb, Chorus + Delay, Chorus + Reverb).

Zařízení lze napájet šesti tužkovými AA bateriemi s výdrží cca 20 hodin, konektor 9V adapteru je umístěn na pravém boku, stejně jako síťový spínač, výstup sluchátek a konektor Aux In pro připojení telefonu apod. Komba jsou vybaveny také Sleep modem, který po 30 minutách nedetekovaného vstupního signálu nebo needitované funkce Rhythm/FX zesilovač automaticky přepne do úsporného režimu. Novinky by se měly na trhu objevit v průběhu srpna za cenu pod hranicí 60 liber.