Modelingový mini-zesilovač Mooer Little Tank D15

Čínský Mooer rozšiřuje svou nabídku o kytarový mini-zesilovač Little Tank D15 s netradičně tvarovaným kovovým šasi, modelingovým předzesilovačem, efektovou jednotkou, bezdrátovým Bluetooth, digitálním koncovým stupněm zapojeným ve třídě Class-D, poskytujícím výkon 15 W a přehledným ovládáním.

Little Tank disponuje 25 emulacemi známých aparátů (Fender, Vox, Mesa Boogie, Peavey, Marshall, Bogner atd.) doplněných 20 modely kabinetů, noise gatem, ladičkou a efektovou sekcí obsahující 9 různých typů modulací, 5 delayů a stejný počet reverbů. Paměť pojme celkem 99 presetů.

Na panelu s ovladači gainu, hlasitosti, třípásmovými korekcemi a potenciometrem Value nastavujícím další parametry, je umístěna také řada tlačítek - ABCD pro rychlý přístup ke čtyřem vybraným presetům a spínače aktivující 5 modulů (Amp, Cab, Mod, Dly, Rev), tuner a funkci Save. Veškerá editace a vybrané hodnoty se zobrazují na jednoduše koncipovaném displeji.

Zadní strana je vyhrazena pro stereo minijack sluchátek nebo linkového výstupu, stereo Aux In, hlavní reproduktorový výstup kabinetu s minimální impedancí 4 ohmy, zdířku adapteru DC 18V/1200mA a překvapivě zde najdeme i send / return sériové efektové smyčky.

Malý modelingový zesilovač Mooer Little Tank D15 o rozměrech 186 x 96.5 x 75.8 mm a hmotnosti 670 g je vzhledem k výkonu 15 W určen především k domácímu cvičení a nahrávání nebo k menším jamům. Novinka se v evropské distribuci objeví zřejmě na přelomu dubna a května za cenu okolo 235 eur.