Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 10.11.2019 - 08:00

Bubenický „all-star jam“ aneb virbl je základ

Pokud hrajete na bicí a navštěvovali jste lidušku nebo absolvovali soukromé hodiny u některého lektora, tak jste s největší pravděpodobností prošli mnohdy úmorným cvičením na bubínek, který společně s basovým bubnem patří k absolutnímu základu soupravy. S jakou samozřejmostí a nadhledem zvládají hru na snare mistři svého řemesla, přibližuje záznam bubenického jamu pod vedením nadšeného propagátora tohoto nástroje a uznávaného učitele Doma Famulara.

Na videu se kromě několika dalších hostů představuje např. německý virtuoz Benny Greb, hvězdný Alex Acuña(Chick Corea, Weather Report, Elvis Presley, U2, Yellowjackets apod.), Eric Moore (Suicidal Tendencies, Infectious Grooves, Bobby Brown atd.) nebo britský perkusista Peter Lockett, který spolupracoval např. s Peterem Gabrielem, Robertem Plantem, Björk, The Verve, Amy Winehouse, nahrával ústřední songy k sérii bondovek a je držitelem několika ocenění magazínů Rhythm, Drum a Modern Drummer.

Tagy Benny Greb Alex Acuña Eric Moore Peter Lockett
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY