Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 18.02.2019 - 00:01

Butikové Fendery z limitované edice Rarities Series

Fender připravil pro letošní rok limitovanou edici Rarities Series, která zahrnuje nástroje z luxusních materiálů. V nabídce této prémiové řady se objeví osm el. kytar plus jedna baskytara a jednotlivé modely budou podobně jako u loňské kolekce Parallel Universe postupně distribuovány s měsíční periodicitou. U všech verzí byla nastavena identická cena cca 2 500 eur a první zástupce se na trh dostane v průběhu dubna.

Limitovanou edici Fender Rarities Series budou tvořit následující modely:

Rarities American Original 60s Stratocaster - top z obláčkového javoru, palisandrový krk, vibrato Synchronized, 3x single coil, barva Natural.

Rarities American Original 60s Telecaster - top z obláčkového javoru, javorový krk i hmatník, 2x single coil, vintage kobylka s vaničkovou základnou a mosaznými kameny, barva Blue Cloud Burst.

Rarities American Original Stratocaster – top ze dřeva koa, javorový krk i hmatník, 22 pražců, vibrato Synchronized, snímače v konfiguraci HSS, barva Natural.

Rarities Chambered Telecaster – top plamínkového javoru, javorový krk i hmatník, 22 pražců, kobylkový single coil + krkový humbucker, vintage kobylka s vaničkovou základnou, barva Natural.

Rarities Flame Ash Top Stratocaster – top z výběrového jasanu s hustými léty, javorový hmatník, krk z očkového javoru 21 pražců, vibrato Synchronized, 3x single coil, barva Plasma Red Burst.

Rarities Flame Top Stratocaster – top z plamínkového javoru, palisandrový krk + javorový hmatník, 22 pražců, vibrato Synchronized, 3x single coil, barva Golden Brown.

Rarities Stratocaster Thinline HSS – korpus s rezonanční dutinou a frézovaným F klíčem, top z plamínkového javoru, palisandrový krk i hmatník, 22 pražců, modernější dvoupivotové vibrato s ocelovými kameny, 1x humbucker + 2x single coil, barva Violin Burst.

Rarities Telecaster Red Mahogany – top z červeného mahagonu, javorový krk i hmatník, 22 pražců, 2x single coil, vintage kobylka s vaničkovou základnou, hardware ve zlatém chromu, barva Natural.

Rarities American Original 60s Jazz Bass – jasanový top s plamínkovou kresbou, javorový krk, palisandrový hmatník s bílou lemovkou, 20 pražců, klasická kobylka, dvojice single coilů JB, barva Crimson Burst.

Tagy Fender Fender Rarities Series
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY