Přejít k hlavnímu obsahu
Red Bull 3Style, foto: Red Bull Content Pool
Red Bull 3Style, foto: Red Bull Content Pool
redakce - Pá, 28.04.2017 - 10:00

DJ soutěž Red Bull 3Style poprvé v Česku

Představte si sami sebe jako krále světové DJ scény. Představte si sami sebe jako krysaře, jehož tracky hypnotizují a svádějí pod pódium davy lidí. Představte si, jak ostatní DJs ze všech koutů planety nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jak to všechno děláte a chtějí se od vás učit. Představte si, že to může být klidně skutečnost. Nejprestižnější světová DJ soutěž Red Bull 3Style může hledat právě vás. Od května se kvalifikační kolo rozjede i v České republice.

Již po osmé svedou DJs napříč kontinenty bitvu o to, kdo se stane jejich korunovaným králem. Letos premiérově se bude v České republice konat regionální kolo, které českým DJs umožní zúčastnit se nejvyhledávanější DJ soutěže na světě, a poprat se tak se světovou elitou o pomyslný trůn. Stačí vytvořit pětiminutové reprezentační video s trackem, který bude složen z mixu tří různých hudebních žánrů dle vlastního výběru, a přihlásit ho na www.redbull3style.com. Už v pondělí 1. května se otevře registrační formulář, který vás krok za krokem provede procesem, jak video nahrát. Zároveň zde budou k dispozici další informace a podrobná pravidla soutěže. Registrace poběží do 31. května 2017.

Organizátoři se už nemohou dočkat neotřelých nápadů, nepochopitelných kreací a imaginace, která bude z tracků tryskat. Do českého finále, které proběhne 22. 9. v pražském Lucerna Music Baru, mezinárodní porota vybere šest DJs, jejichž track nejlépe splní následující hodnoticí kritéria: originální výběr skladeb, zručnost za gramofony, práci s CD přehrávačem a mixem, vlastní projev DJ, a schopnost oslovit publikum. Vítěz pražského klání si vyslouží vstupenku na světové finále v Krakově, které se uskuteční v roce 2018. To loňské v Santiagu de Chille bylo divoké, letos je v plánu ještě lepší a ještě větší show.

Red Bull 3Style není jen o soutěžení. Je to akce s největší koncentrací těch nejlepších DJs, kteří se od sebe navzájem učí, rozvíjejí své schopnosti a oslavují umění mixované hudby společně s do rytmu se pohupujícím nekonečným zástupem lidí. Red Bull 3Style hledá a představuje nové talentované DJs, propaguje DJ kulturu a usiluje o její rozvoj.

Red Bull 3Style, foto: Red Bull Content Pool Red Bull 3Style, foto: Red Bull Content Pool Red Bull 3Style, foto: Red Bull Content Pool
Tagy Red Bull 3Style
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY