Přejít k hlavnímu obsahu
Banner
Banner
Leon - Po, 30.05.2016 - 00:01

Elegantní set Mapex Storm Fusion Camphor Wood Grain

Nabídka bicích setů Mapex Storm Fusion se rozšířila o model v elegantní úpravě Camphor Wood Grain, která tuto ekonomickou řadu souprav určených začínajícím i pokročilým hráčům, designově posouvá do segmentu mnohem dražších sad. Pětimístný set s hardwarem je dodáván bez činelů.

Všechny korpusy jsou vyrobeny z devíti vrstev topolu o celkové tloušťce 7.2 mm a disponují hranami Mapex SONIClear, díky kterým se bubny rychle a pohodlně ladí a tvar hran také přispívá k lepší rezonanci, sustainu a masivnější projekci tónu. Bubny jsou osazeny blánami REMO UX.

Kit se skládá ze snare o rozměrech 14x5 palců, basového bubnu s dřevěnými ráfky s rozměry 22x18 palců a dvojice tomů 10x7 a 12x8 palců je doplněna samostatně stojícím floor tomem 14x12 palců. Hardware tvoří basový pedál Mapex P400, držák tomů TH656, lomený a rovný činelový stojan B400 a C400, stojan H400 pro hi-hat a snare stojánek S400.

Mapex Storm Fusion Camphor Wood Grain představují spolehlivou a finančně dostupnou soupravu, kterou ocení nejen mladí bubeničtí elévové, jenž možnosti tohoto nástroje zatím objevují, ale také zkušenější a často koncertující muzikanti, které tento set s výborným poměrem cena/výkon může zaujmout kvalitním zpracováním a flexibilním zvukem vhodným do mnoha stylů. Na českém trhu se cena kitu Mapex Storm Fusion CWG pohybuje okolo částky 17 000 Kč.

Tagy Mapex Mapex Storm Fusion
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY