Frontman live: Jak se dostat na festival a k čemu je showcase?

Chtěli byste hrát na festivalech, ale nedaří se vám to? Míjí vás showcase a nevíte, jak na to? Na prvním workshopu pořádaném pod hlavičkou Frontmana se zaměříme právě na tipy a triky, jak uspět u pořadatelů (nejen) českých festivalů i jak může showcase odstartovat vaši kariéru. Proběhne 7. března od 20 hodin v prodejně Kytary.cz v pražských Modřanech. Vstup je zdarma, ale kapacita je omezená. Registrujte se co nejdříve zde.

Zveme vás na setkání s úspěšnými hudebními kolegy a festivalovými organizátory. Pomůžeme vám se ve festivalovém prostředí zorientovat, poradíme vám s komunikací, prezentací i public relations. Dozvíte se, co vlastně showcase znamená a proč byste je jako muzikanti s ambicemi neměli ignorovat, jak se na takovou akci dostat, co dělat před, během i po konání, a dáme vám tipy na ty nejlepší z nich.

Festivalovou částí workshopu vás provede šéfredaktor Frontmana Zdeněk Neusar, jehož hosty budou ředitelka Metronome festivalu a šéfka programu United Islands of Prague Barbora Šubrtová a zástupci kapely Mydy Rabycad, která jako jedna z mála českých vlaštovek zahrála na legendárním festivalu Glastonbury: manažer Petr Blažek aka Kužel a zpěvačka Žofie Dařbujánová.

Showcasovou část povede naše redaktorka a členka organizátorského týmu hudební konference & showcase Czech Music Crossroads Anna Mašátová. Jejími hosty budou šéf Rock for People a showcasového festivalu Nouvelle Prague Michal Thomes a kontrabasista Jakub Nožička ze skupiny Ponk, která se loni představila na mezinárodním prestižním showcase WOMEX v Santiagu de Compostela.

Vstup na workshop v modřanské prodejně Kytary.cz (Mezi Vodami 2044/23 Praha 4) je zdarma, ale vzhledem k omezené kapacitě je nutné se registrovat. Pojďte do toho, rádi vás uvidíme.