Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 25.12.2016 - 08:00

Guitar Clutch: nastavte si svůj sweet spot

Pracujete často během hry na elektrickou kytaru nebo basu s potenciometry hlasitosti a tónové clony? Pokud ano, mohla by vás zaujmout chytrá a praktická vychytávka s názvem Guitar Clutch z produkce budapešťské firmy Clutch Hungary Ltd. Novinka vypadá na první pohled jako klasický knoflík potenciometru, ale díky důmyslnému systému uvnitř knobu lze jednoduše a velmi rychle nastavit pevnou minimální hodnotu potu a to na kterémkoliv místě jeho dráhy.

Výrobce nabízí hlavičky v pěti základních designových verzích ala Telecaster, Stratocaster, Gibson, Jazz Bass a Original v kovovém nebo plastovém provedení. Při výměně stačí na původní potenciometr našroubovat matici s rotační podložkou, nasadit knoflík a fixovat jej malým imbusem. V balení najdete kromě čepičky a matice s podložkou, také dvě redukce, imbus (M3) a speciální klíč. Cena setu se má pohybovat okolo 50 dolarů.

Tagy jak na to
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY