Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 30.09.2018 - 08:00

Herecké hvězdy s talentem pro kytaru

Většina herců má už z pozice své profese k hudbě samozřejmě velmi blízký vztah, nicméně není nezvratným pravidlem, že každý absolvent herecké konzervatoře musí nutně oslňovat své příznivce i hrou na hudební nástroj. K těm v tomto směru talentovanějším (nebo odvážnějším?) patří například Johnny Depp, jenž jako kytarista kapely Hollywood Vampires předskakoval na červnovém vystoupení v pražských Letňanech Ozzymu Osbournovi nebo Steven Seagal obrážející kluby se svým bluesrockovým bandem.

K dalším známým hereckým tvářím, které se věnují hře na kytaru či basu patří např. Kiefer Sutherland, Adam Sandler, Jeff Daniels, Jeremy Irons, Jeff Bridges, Ryan Gosling, Tom Felton, Conan O'Brien nebo občasný baskytarista Keanu Reeves. Žánrovou orientaci a míru muzikantského umu těchto filmových hvězd vám přiblíží přiložený video sestřih.

Tagy herci s kytarou
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY