Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - Út, 14.04.2015 - 08:00

Janek Ledecký vyhlašuje konkurz na bubeníka

Ačkoliv má každý své vlastní žánrové směřování a hraní pop-music mezi ně nemusí nutně patřit, toto je vcelku zajímavá výzva. Pokud chcete získat obrovské hudební zkušenosti, dostat se na velká pódia a naskočit do rozjetého vlaku, je pro vás tento konkurz velmi dobrou příležitostí.

Janek Ledecký pořádá konkurz na bubeníka/bubenici do své kapely a nabízí toho vcelku hodně. Pokud vyhrajete, počítejte s tím, že se váš diář naplní minimálně 40 koncerty ročně, budete mít možnost objíždět letní festivaly, odehrajete celé turné k novému albu. Dost podstatným argumentem také je, že si hraním začnete vydělávat peníze.

Přihlášku ke konkurzu zašlete mailem na adresu press@brainzone.cz. Do e-mailu vložte životopis a YouTube odkaz s ukázkou vašeho hraní. Uzávěrka pro posílání přihlášek je 5. května. Pokud postoupíte, obdržíte nahrávky k druhému kolu. Nahrávky nastudujete a přijdete v neděli 10. května mezi 10. a 18. hodinou na samotný konkurz do Kytary.cz v Modřanech (Mezi vodami 23, Praha 4).

Krom technické úrovně hry je základní podmínkou také priorita koncertů Janka Ledeckého a jeho kapely.

Tak co, zkusíte to?

Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram: jan_bass_rap
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY