Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 06.04.2018 - 00:01

Multifunkční PA system Korg Konnect

Korg posiluje své nabídkové portfolio o nový model kompaktního, lehce přenosného PA systemu Konnect, určeného pro ozvučení menších prostor. Novinka s výkonem 180 W disponuje jednoduchým čtyřkanálovým mixerem (2 x mono 1/2, 1 x stereo 3-4), efektovým procesorem, bezdrátovou komunikací Bluetooth (A2DP Sink) a možností dálkového ovládání pomocí smartphonu.

Zaoblený skelet o rozměrech 452 x 225 × 232 mm je vylisován z jednoho kusu plastu pro zachování maximální tuhosti konstrukce a přední ozvučnice je osazena centrálním wooferem o průměru 16.5 cm doplněným dvojicí výškových 2.5 cm tweeterů a projekci basových pásem zvýrazňují dva bassreflexy. Frekvenční odezva se pohybuje v rozmezí 55 Hz až 20 kHz.

Zařízení nabízí v základu 5 přednastavených voicing režimů optimalizovaných podle způsobu využití (Music, Male vocal, Female vocal, El. guitar, Ac. guitar), efektová sekce obsahuje 4 typy reverbu (Small, Medium, Large, Large+Bright) a pokud použijete mobilní aplikaci Konnect App, tak se nabídka rozroste o další trojici efektů v podobě kompresoru, chorusu a delaye a vybírat budete moci z 17 voicingových modů.

Mono kanály s volitelnou funkcí Feedback suppressor, zamezující vzniku zpětné vazby, disponují jackovými i XLR vstupy (mic/line) a u stereo kanálu s potenciometrem Cancel pro potlačení pásem zpěvu a kytary, byly použity jak klasické jacky (L/R) tak minijacková stereo zdířka.

Software Konnect App podporující platformy iOS 8.1 a Android 5.0 nebo vyšší verze navíc přidává praktické funkce obrácení fáze a panning plynule nastavující poměr hlasitostí levého a pravého stereo kanálu. Multifunkční PA system Korg Konnect, kombinující aktivní monitoring s mixerem a efektovou sekcí, je v evropské distribuci za cenu pohybující se okolo hranice 500 eur.

Tagy korg Korg Konnect PA system
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY