Pick Buddy: konečně funkční a elegantní držák na trsátko

Tento kus příslušenství mě opravdu nadchl! Vypadá pěkně, funkci plní dokonale a navíc ho není nutné nalepovat! A o čem, že tu mluvím?

Firma Ernie Ball představila nový držák na trsátko, který si s radostí přicucnete ke kytaře před každou hrou. Narozdíl od starých řešení se tento pomocník na kytaru nelepí, ale pouze přisává - ve stylu stínítek nebo všemožných plyšáků na skla automobilů.

Sám jsem trsátko - a věřím, že nejsem sám - zavrhl, právě kvůli neustálé potřebě ho někam odkládat, pak zase pro něj složitě sahat (s tím, že ho taky třeba nenahmatáte, protože Vám upadlo na zem) a to vše v rychlosti, aby se to vypilované sólo stihlo do rytmu. Ve výsledku jsem ho radši vyřadil úplně a využil prstovou techniku, protože lepit si něco na kytaru? To by mě ani nenapadlo. Na některé styly hry je ovšem trsátko nutné, krom toho se tak člověk zbytečně ochuzuje o barvu tónu, jež se dá s tímto zaobleně-trojúhelníkovitým kamarádem vykouzlit.

Kytaristi, kteří na trsátko nedají dopustit, by také jistě ocenili možnost mít rezervu připravenou proklatě nízko, kdyby jim náhodou trsátko upadlo. Krasavec Pick Buddy od Ernie Ball by tyto věčné problémy mohl vyřešit. Uvidíme, jak se s tím popere v reálu. Doufejme, že se ho v tuzemských obchodech dočkáme ještě do Vánoc. Vypadá velmi zajímavě. Hned bych si ho přicucnul!

Ernie Ball - Pick Buddy
Ernie Ball - Pick Buddy
Ernie Ball - Pick Buddy
Tagy: