Pódiový kondenzátorový mikrofon AKG C7

Poohlížíte se po zpěvovém pódiovém mikrofonu s nadstandardními zvukovými i technickými parametry a odolností proti zpětné vazbě? Pokud ano, tak rozhodně nepřehlédněte zbrusu nový kondenzátorový model AKG C7, který těmito charakteristikami disponuje. Renomovaný rakouský výrobce použil u tohoto superkardiodního typu ručně vybírané součástky a také inovovanou verzi kapsle.

Robustní tělo mikrofonu vyrobené ze zinkové slitiny potažené šedočerným lakem ukrývá kapsli potaženou 24 karátovým zlatem (resistence vůči korozi a vlhkosti), která je usazena na speciální gumové základně, jež absorbuje nechtěné vibrace a třívrstvý ochranný systém minimalizuje různé šumy a zvukové interference.

Frekvenční rozsah AKG C7 se pohybuje v rozmezí 20 Hz až 20 kHz, impedance činí 600 Ohmů, maximální SPL 1 % THD se pohybuje na hranici 150 dB a odstup signálu od šumu je 73 dB. Pro připojení (48V) slouží klasický symetrický kabel s konektorem XLR.

Kondenzátorový mikrofon AKG C7 se vyznačuje perfektně čistým a transparentním přednesem s jasnými a konkrétními výškami a výbornou dynamikou. Tyto vlastnosti společně s pokročilým systémem ochrany před zpětnou vazbou dělá z C7 ideálního partnera i do velmi hlučného prostředí, což ocení především zpěváci, kteří ve zkušebně a na koncertě bojují s hlasitou rytmikou nebo vytavenými aparáty kytaristů.

Superkardioda AKG C7 se všeříkajícím podtitulem "studio-quality sound on stage" by se měla dostat do celosvětové distribuce pravděpodobně v průběhu června a v balení najdete kromě samotného mikrofonu i kvalitní nylonový ochranný obal se zipem a stojanový adapter AKG SA61.

Tagy: