Přejít k hlavnímu obsahu
Banner
Banner
Leon - Čt, 04.10.2018 - 00:01

Polyrytmická modulace EHX Mod Rex

Electro Harmonix přichází na trh s novým pedálovým multiefektem Mod Rex Polyrhythmic Modulator. Staví na čtyřech nezávisle kontrolovatelných efektových blocích s možností volby manuálního nebo synchronizovaného master tempa, využití nezávislých LFO oscilátorů, true sterea, MIDI komunikace nebo paměti pro 100 presetů.

Blok MOD nabízí vibrato, flanger, chorus a phaser s parametry Depth/Feedback, sekce TREM moduluje hlasitost signálu s pomocí ovladačů Division/Depth/Shape a stejné potenciometry najdeme i v bloku PAN, který ve stereo režimu slouží k nastavení modulace mezi pravým/levým kanálem a v mono modu funguje jako další součást tremola s invertním tvarem vlny.

Sekce FILTER disponuje trojicí režimů – LPF odřezává frekvence nad mezním bodem modulace, HPF odstraní pásma pod nastavenou hranicí modulace a pásmový filtr BPF propouští signál ve středových frekvenčních pásmech.

Čtveřice LFO enginů pro každou modulační sekci může být použita jednotlivě nebo v jakékoliv kombinaci uložitelné do presetu, rytmizační jednotka (9 x subdivision – celé a půlové noty, čtvrtky, osminy, šestnáctiny, trioly, tečkované noty) s ovládáním bpm tempa přes Tap, Sync, MIDI Clock nebo ext. pedal je nezávisle volitelná pro každý blok a poskytuje téměř neomezené možnosti při tvorbě polyrytmických struktur.

Konektivita sestává z dvojice audio vstupů a výstupů, konektoru CLK/FC (pulsní clock/footswitch), vstupu expression pedálu, DIN zdířky MIDI In a napájecího konektoru pro 9V adapter. Electro Harmonix Mod Rex Polyrhythmic Modulator připravený pro použití s klávesami, kytarou, basou atd. bude dostupný za cenu cca 250 dolarů.

Tagy EHX EHX Mod Rex
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY