Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Út, 05.02.2019 - 00:01

Preampy Mooer UK Gold PLX a Blueno

Čínský Mooer pokračuje v rozšiřování produktové nabídky pedálových předzesilovačů řady Micro Preamp dvojicí modelů UK Gold PLX 019 a Blueno 020. První z nich vychází ze staršího padesátiwattového zesilovače Marshall Plexi vyrobeného v roce 1967 a verze Blueno přináší zvuk butikového aparátu Bruno Underground 30.

Mooer UK Gold PLX představující digitální obdobu preampové sekce vintage Marshallu, jenž pochází z kolekce kytaristy Traciiho Gunse (Guns N' Roses, L.A. Guns, W.A.S.P., Poison, The Misfits, Killing Machine), nabídne typický britský rockový sound s průraznými středy, pevnými basy, jemnou komprimací a oproti originální předloze disponuje širším rozsahem gainu.

Mooer Blueno disponuje podobně jako luxusní hlava Bruno UG30 36W Class A kultivovaným čistým tónem s hedvábnými výškami a potřebným objemem, zatímco zkreslený kanál produkuje velmi muzikální crunch vyznačující s dostatkem vyšších středů, bohatými harmonickými, zpěvným sustainem a dobrou dynamickou odezvou.

Stejně jako ostatní varianty ze série Micro Preamp jsou dvoukanálové krabičky osazeny potenciometry třípásmových korekcí, gainu, hlasitosti a také vypínatelnou emulací příslušného kabinetu pro přímé propojení s DAW či mixážním pultem. Nášlapný footswitch lze použít v režimech On/Off nebo A/B (volba pomocí tlačítka CH/CAB) a napájení obstarává 9V adapter.

Modelingové mini předzesilovače Mooer UK Gold PLX 019 a Blueno 020 už seženete v evropské distribuci, jejich oficiální ceny byly nastaveny okolo hranice 90 eur.

Tagy Mooer Mooer UK Gold PLX Mooer Blueno
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY