Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - St, 23.07.2014 - 10:00

Prorazte se svou kapelou

V České republice je spousta hudebních kapel a zviditelnit se v této velké konkurenci není nic snadného. Každá kapela, které se podařilo na české klubové scéně prorazit, mluví o obrovském štěstí. Další možností je ale uspět v rámci nějakého projektu, který vám s nakopnutím vaší muziky a propagace pomůže. Takovým projektem je třeba soutěž hudebních kapel, která se jmenuje Skutečná liga..

Ta je pro začínající kapely opravdovým lákadlem už od roku 2006. Vítěz si totiž odnese poukaz na nákup v e-shopu Kytary.cz v hodnotě 20 000 Kč, 5 000 Kč v hotovosti, 30 hodin ve studiu, možnost natočení klipu, hraní na festivalu Rockování a spoustu dalších výhod. Velmi přínosné samozřejmě je skončit i na druhém nebo třetím místě.

V minulých letech vyhráli Skutečnou ligu kapely jako Hentai Corporation, Season Crack nebo Landfil, takže i vy se můžete zařadit mezi tato jména. Pokud tedy budete chtít předvést své hudební kvality před profesionální porotou a přesvědčit je o své výjimečnosti, pak se na Skutečnou ligu určitě zaměřte. Posuzovat vás bude porota, ve které sedí například jeden z nejznámějších a nejvlivnějších hudebních publicistů u nás – Petr Korál.

Letošní ročník je již v plném proudu. Můžete se rovnou podívat na videa soutěžících kapel, abyste se na příští ročník pořádně připravili a znali svou případnou konkurenci. Nebo se běžte podívat na semifinálová a finálová kola, která budou probíhat v listopadu a prosinci tohoto roku.

Více informací o soutěži najdete na stránkách Skutečné ligy.

Tagy jak na to
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram: jan_bass_rap
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY