Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 20.06.2015 - 08:00

Seymour Duncan Alpha & Omega: snímačový set Marka Holcomba

Prémiová divize Custom Shop společnosti Seymour Duncan oznámila výrobu dvojice humbuckerů s označením SD Alpha a Omega, které byly navrženy podle požadavků kytaristy progmetalových Periphery Marka Holcomba.

Kobylkový model Seymour Duncan Omega produkuje agresivní sound se zdůrazněným středovým pásmem a posílenými basy. Perkusivní zvuk s dostatkem vyšších středů a dlouhým sustainem zůstává čitelný i při vysokém zkreslení.

SD Omega je silný, ale flexibilní snímač s komplexní charakteristikou, která umožňuje jeho použití v mnoha stylech. Svou práci zastane na výbornou jak při hraní podladěných riffů, tak i v sólových pasážích nebo při akordových rozkladech.

Humbucker Seymour Duncan Alpha vybočuje podle slov výrobce z tradičního konceptu dvoucívkových krkových snímačů a kombinuje v sobě vlastnosti kobylkového a krkového humbuckeru. Alpha disponuje plným tónem s jasnými, skleněnými výškami, skvělou dynamickou reakcí na hru pravé ruky, precizním podáním detailů a rychlým atakem.

Custom Shop bude tyto snímače dodávat pouze v černém provedení a to v exkluzivním setu se signaturou Marka Holcomba, jenž kromě humbuckerů obsahuje i Holcombova trsátka, samolepky a USB flashku s nejnovějšími alby kapely Periphery Juggernaut: Alpha a Juggernaut: Omega, podle kterých dostaly obě novinky od Seymour Duncan i svůj název.

Tagy Seymour Duncan
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY