Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 20.04.2018 - 00:01

Studiová sluchátka Audio-Technica ATH-M60x

Na frankfurtském veletrhu Musikmesse měl oficiální premiéru nový model profesionálních studiových sluchátek Audio-Technica ATH-M60x, představující další evoluci populární řady A-T M-Series. Novinka využívá patentované drivery o průměru 45 mm, použité i u předchozího modelu M-50x a poskytuje detailní poslech v rozšířeném frekvenčním spektru společně s přesnou odezvou v nižších pásmech.

Izolace náhlavníku a náušníky sluchátek s uzavřenou nízkoprofilovou konstrukcí, umožňující kvalitní poslech i v hlučném prostředí, jsou vyrobeny z paměťové pěny zajišťující komfortní usazení a měniče disponující lehkými neodymovými magnety jsou osazeny cívkami s měděným vinutím potaženým vrstvou stříbra.

Model s nízkou impedancí (odpor 38 ohmů) a hmotností cca 200 g se může pochlubit skutečně širokým frekvenčním rozsahem v rozmezí 15 Hz až 28 kHz, max. vstupní hlasitost je dána hodnotou 1 600 mW / 1 kHz a poměrně vysoká citlivost dosahuje hranice 102 dB.

Součástí dodávky je také trojice kabelů s pozlacenými minijackovými konektory (kroucená verze s proměnlivou délku 1.2 až 3 m a dva klasické kabely dlouhé 1.2 / 3 m) a balení obsahuje i jackovou redukci mini/standard, plus měkké přepravní pouzdro se zipem.

Flexibilní sluchátka Audio-Technica ATH-M60x, určená jak pro studiovou práci tak i pro broadcasting nebo mobilní aplikace, by se měla na evropském trhu objevit zřejmě na přelomu června a července za cenu pohybující se okolo 200 eur.

Tagy Audio-Technika Audio-Technica ATH-M60x studiová sluchátka
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY