Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Čt, 14.09.2017 - 00:01

Studiový paket PreSonus AudioBox 96 Studio

Uvažujete o pořízení malého domácího studia, ale máte trochu hlouběji do kapsy? V tom případě by vás mohla oslovit novinka z produkce renomované americké společnosti Presonus, která uvádí na trh finančně dostupný komplet AudioBox 96 Studio skládající se z karty AudioBox USB 96, mikrofonu PreSonus M7, firemních sluchátek HD7 a nahrávací DAW aplikace doplněné balíčkem efektových plug-inů.

Hlavní panel zvukové karty AudioBox USB 96 s A/D/A převodníky 24-bit/44.1, 48, 88.2, 96 kHz, dynamickým rozpětím vyšším než 105 dB a nulovou latencí monitoringu je osazen dvojicí kombinovaných XLR/jack (mic/inst.) vstupů se samostatnými potenciometry gainu, ovladačem mixu, hlasitostí sluchátek a celkovým masterem s rozsahem -80 až +10 dB.

Pro kondenzátorové mikrofony je zde také podsvícené tlačítko phantomového napájení 48V a trojice diod informujících o případném přebuzení. Zadní strana šasi je vyhrazena pro dvojici jackových audio výstupů, sluchátkový stereo-jack, USB port 2.0 a dva DIN konektory MIDI In a Out.

Kondenzátorový mikrofon M7 s jednopalcovou membránou a kardioidní charakteristikou je v dané kategorii ideální volbou pro nahrávání zpěvu, mluveného slova, různých akustických nástrojů a svou práci odvede i při ambientním snímání. Odlehčená sluchátka HD7 s polootevřenou konstrukcí a 50 mm měniči s neodymovými magnety mají rozsah 10 Hz až 30 kHz, SPL je dána hodnotou 98 dB a max. výkon dosahuje 300 mW.

K paketu PreSonus AudioBox 96 Studio je dodáván nahrávací software Studio One 3 Artist DAW doplněný balíčkem Studio Magic Plug-in Suite s modely efektů dodaných firmami SPL, Lexicon, Eventide, Brainworx nebo Arturia. Cena tohoto studiového kompletu by se v českých obchodech měla pohybovat okolo hranice 5 300 Kč.

Tagy Presonus PreSonus AudioBox 96 Studio
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY