Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 27.10.2017 - 00:01

Studiový set Audio-Technica AT2035-Studio

Firma Audio-Technica uvede na trh nový studiový balíček AT2035-Studio obsahující profesionální sluchátka ATH-M40X, kondenzátorový mikrofon AT2035 s držákem, kvalitní zvukovou USB kartu Audient iD4, potřebnou kabeláž a samozřejmě i softwarovou sadu s nahrávacími aplikacemi včetně efektových a masteringových plug-inů.

USB karta iD4 z produkce britské značky Audient, věnující se výrobě špičkových mikrofonních předzesilovačů, mixážních pultů a konzolí, disponuje dvojicí vstupů - mikrofonní je vybaven kombinovaným Neutrikem XLR/jack a phantomovým napájením 48V a nástrojový vstup je postaven na JFET obvodu.

Karta je osazena převodníky 24-bit/96kHz, nadstandardem v této kategorii jsou dva sluchátkové výstupy (mini+klasický jack), potenciometru Volume byla přiřazena funkce Scroll Control pro editaci parametrů v DAW a pomocí softwaru lze spínači iD přiřadit režimy DIM, CUT, Polarity Reverse, Mono Sum, Talkback a Cue Mix pro monitoring a mixáž.

Kondenzátorový mikrofon AT2035 s kardioidní charakteristikou představuje univerzální model s širokými možnostmi využití, posíleným basovým spektrem, vysokou hladinou SPL (148/158 dB), dynamickým rozsahem 136 dB, frekvenčním rozmezím 20 Hz až 20 kHz, přepínatelným high-pass filtrem na pásmu 80 Hz a také spínačem útlumu s hodnotou -10 dB.

Sluchátka ATH-M40X se mohou stejně jako cenami ověnčený model M50X pochlubit velmi vyrovnanou frekvenční charakteristikou s detailním přednesem, měniči s průměrem 40 mm a neodymovými magnety, skvěle navrženými a zpracovanými náušníky, frekvenčním rozsahem 15 Hz až 24 kHz a citlivostí 97 dB.

Studiový paket Audio-Technica AT2035-Studio by se měl na evropském trhu objevit pravděpodobně koncem října za cenu pod hranicí 390 eur. Po registraci je uživatelům přístupný balíček zahrnující aplikace Steinberg Cubase LE a Cubasis LE2, plug-iny Eventide Ultrachannel a Ultrareverb, masteringový software LANDR plus další bonusy.

Tagy Audio-Technica AT5047 Audio-Technica AT2035-Studio
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY