Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 28.09.2018 - 09:00

Zpívající svatebčan Jon Bon Jovi

Hraním na různých večírcích, oslavách, rautech apod. si přivydělává spousta muzikantů a výjimkou není ani jazzová zpěvačka a skladatelka Lourdes Valentin, která s kapelou přijela zahrát na svatbu ve floridském letovisku Key Biscayne. Z předpokládaného standardního vystoupení plného známých fláků se nakonec vyklubala akce, která zpěvačce zajistila řadu nových fanoušků, ale také odpůrců.

Jedním ze svatebních hostů byl totiž rockový idol Jon Bon Jovi (John Francis Bongiovi Jr.) a zpěvačka ho vyzvala k duetu v hitovce Livin' on a Prayer z platinami ověnčeného alba Bon Jovi Slippery When Wet (1986). Bon Jovi sice pozvání po chvilce váhání přijal a zachoval se jako profesionál, ale mírně kyselý úsměv dával tušit, že si toto setkání s přáteli představoval trochu jinak. Lourdes Valentin navíc vyfasovala od některých jeho příznivců palec dolů a k tomu radu, aby se příště nesnažila přiživovat na slavném jménu.

Tagy Bon Jovi
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY