Zvuková USB karta Apogee Jam Plus

Po oblíbené „kapesní“ zvukové kartě Apogee Jam 96k přebírá pomyslný štafetový kolík inovovaná verze označená Jam Plus, disponující 24bit/96kHz převodníky studiové kvality, vylepšenou firemní technologií PureDIGITAL pro dosažení reálnějšího charakteru výsledného signálu, dvojicí nahrávacích režimů nebo odolnějším celokovovým šasi.

Krabička s délkou cca 10 cm je osazena trojicí indikačních diod, potenciometrem Blend nastavujícím poměr mezi nahrávaným trackem a hudebním základem, spodní strana je vyhrazena pro klasický jackový vstup impedančně uzpůsobený pro zapojení el. kytary, basy, kláves a s příslušným adapterem lze použít i dynamický mikrofon.

Horní část nabízí USB port a minijackový stereo výstup sluchátek s téměř nulovou latencí monitoringu, který je prostřednictvím Y kabelu možno přímo propojit se studiovými monitory. Karta se může pochlubit také dvěma mody – standardním režimem Clean a volbou Drive, která je optimalizována pro použití s emulacemi zesilovačů a efektů.

Zvuková USB karta Apogee Jam Plus je kompatibilní s platformami iOS, Mac i PC, balení obsahuje kromě kabelů USB-A, USB-C a Lightning i softwarový paket BIAS FX Jam z produkce společnosti Positive Grid s modelingem 3 typů aparátů a 6 efektů. Cena modelu byla nastavena okolo hranice 200 eur.