Lenka Dusilová má ráda Lunchmeat

Koncerty Lenky Dusilové a Baromantiky bývají hudební i vizuální opulentní hostinou. Ten vánoční, který proběhne 19. prosince v pražském Paláci Akropolis, by ty předchozí mohl ještě překonat. O jeho vizuální příběh se totiž postará VJ Aeldryn a Ondřej Ševčík ze studia Lunchmeat.

Chcete-li se hudebně a vizuálně inspirovat, návštěvou koncertu těchto hudebních kolegů neprohloupíte. Nejen Lenka, ale také Beata Hlavenková, Viliam Béreš, Matěj Belko, Patrick Karpentski a Martin Novák, to všechno jsou hudební osobnosti, které se vyplatí sledovat.

Baromantika mluví vlastním hudebním jazykem, který se pohybuje ve vřelých i chladných akusticko-elektronických krajinách. Do osobního písničkářství tak vstupuje elektronika, tribální beaty, zkušenost jazzových hráčů, prvky současné kompozice i dubstepu.

Uvolnění po koncertě si pak třeba doma můžete zahrát na indiány. Právě videoklip ke skladbě Indiánky, režírovaný šikovným Michalem Matouškem, nedávno na mezinárodním festivalu Crossroads of Arts získal prvenství.